Definitief programma !!

ovb  betekent onduidelijkheid rond (geldigheid) uitslagenformulier.

16 oktober 2016
Ere BRABANTSE WAL 1 BRZ & DTA Combinatie  35 - 13
Ere BASTION BASELAAR TT ASTEN  24 - 24 *
1e A TS GIJS TENNIS WB TT 2  38 - 10
1e A TT DE KEMPEN BRABANTSE WAL 2 & ISC  16 - 32
    * = reglementaire uitslag  per 7 maart.  
23 oktober 2016
Ere BRZ & DTA Combinatie TENNIS WB TT 1  23 - 25
6 november 2016
Ere TC ORIENT 1 BASTION BASELAAR  18 - 30
Ere TT ASTEN TENNIS WB TT 1  17 - 31
1e A BRABANTSE WAL 2 & ISC TS GIJS  37 - 11
1e A TENNIS WB TT 2 TT DE KEMPEN  20 - 28
1e B WITS TT 1 MTV  19 - 29
2e TV 't SLOTJE ALL IN TA / UOW / Westerheide  36 - 12
13 november 2016
1e A BERLICUM & ROSMALEN TT SON  35 - 13
1e B TEAM LIMBURG WITS TT 1  25 - 23
20 november 2016
Ere BASTION BASELAAR BRZ & DTA Combinatie  28 - 20
Ere TT ASTEN BRABANTSE WAL  1  23 - 25
1e A TT SON TENNIS WB TT 2  29 - 19 
1e A TT DE KEMPEN BERLICUM & ROSMALEN  16 - 32
1e A BRABANTSE WAL 2 & ISC TMO BRABANT / Vitasport  36 - 12
1e B MTV TC VENLO  25 - 23
2e ALL IN TA / UOW / Westerheid WITS TT 2  13 - 35
27 november 2016
Ere MAASCOURT TS BRABANTSE WAL 1  11 - 37
Ere TENNIS WB TT 1 TC ORIENT 1  38 - 10
4 december 2016
2e ALL IN TA / UOW / Westerheid TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris  23-25
11 december 2016
Ere BRABANTSE WAL 1 BASTION BASELAAR  33 - 15
Ere TC ORIENT 1 TT ASTEN  19 - 29
Ere TENNIS WB TT 1 MAASCOURT TS  35 - 13
1e A TT SON TS GIJS  25 - 23
1e A TMO BRABANT / Vitasport TT DE KEMPEN  34 - 14
1e B WITS TT 1 TC VENLO  28 - 20
1e B MTV TEAM LIMBURG  26 - 22
18 december 2016
1e B TC VENLO TEAM LIMBURG   24 - 24
2e TV 't SLOTJE WITS TT 2   20 - 28
15 januari 2017
Ere TC ORIENT 1 BRABANTSE WAL 1   15 - 33
1e A TS GIJS BERLICUM & ROSMALEN   16 - 32
1e A TENNIS WB TT 2 TMO BRABANT / Vitasport   16 - 32
1e A BRABANTSE WAL 2 & ISC TT SON   20 - 28
1e B TEAM LIMBURG TC VENLO   30 - 18
2e ALL IN TA / UOW / Westerheid TV 't SLOTJE   20 - 28
22 januari 2017
Ere MAASCOURT TS BRZ & DTA Combinatie   27 - 21 
2e TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris WITS TT 2   18 - 30
29 januari 2017
Ere TT ASTEN MAASCOURT TS   30 - 18 
Ere BRZ & DTA Combinatie TC ORIENT 1   31 - 17
1e A TT SON TT DE KEMPEN   24 - 24 !
1e A TS GIJS TMO BRABANT / Vitasport   21 - 27
1e B TC VENLO MTV   24 - 24 !
1e B WITS TT 1 TEAM LIMBURG   25 - 23
5 februari 2017
1e A BERLICUM & ROSMALEN TENNIS WB TT 2   41 -  7
1e B MTV WITS TT 1   30 - 18
2e TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris TV 't SLOTJE    8  - 40
12 februari 2017
Ere BRZ & DTA Combinatie TT ASTEN   20 - 28
Ere BASTION BASELAAR MAASCOURT TS   33 - 15
Ere BRABANTSE WAL 1
= CC 2017 !!
TENNIS WB TT 1   25 - 23 !
1e A TT DE KEMPEN TS GIJS   24 - 24
1e A TMO BRABANT / Vitasport TT SON   34 - 14
1e B TC VENLO WITS TT 1   25 - 23
2e TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris ALL IN TA / UOW / Westerheid   24 - 24
19 februari 2017
1e A BERLICUM & ROSMALEN BRABANTSE WAL 2 & ISC   33 - 15
1e B TEAM LIMBURG MTV = Poulewinner 1e B !   21 - 27 !
2e WITS TT 2 ALL IN TA / UOW / Westerheid   45 - 3
2e TV 't SLOTJE TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris   42 - 6
05 maart 2017
Ere TENNIS WB TT 1 BASTION BASELAAR   32 - 16
12 maart 2017
Ere MAASCOURT TS TC ORIENT 1   30 - 18
1e A TMO BRABANT / Vitasport BERLICUM & ROSMALEN = Poulewinnaar 1eA = Promotie Eredivisie !!   18 - 30 !
1e A TENNIS WB TT 2 BRABANTSE WAL 2 & ISC    8 - 40
2e WITS TT 2 TV 't SLOTJE   23 - 25
19 maart 2017
2e WITS TT 2 Kampioen 2e Divisie !! TC ORIENT 2 / TC O. & TC Iris   43 - 5 !
Slotdag te Beek en Donk met Promotiewedstrijd Eredivisie !
1e #2 poule 1eA = Brabantse Wal 2 = Promotie Eredivisie #1 poule 1eB = MTV !   33 - 15 !